Все новости

В ЦЕНТРІ "ЄВА" ЗАВЕРШЕНО 13-Й БЛАГОДІЙНИЙ КУРС

13-й благодійний курс корекційних занять в Центр інклюзії та корекції "ЄВА" добіг свого кінця. Це був жовтогорячий курс з подарунками, новими напрямками, новими фахівцями в команді Центру. За період 09.10.2023–14.11.2023 23 дитини з інвалідністю отримали якісні комплексні корекційні послуги з наступних напрямків: басейн, логопедична корекція, нейропсихологічна корекція, фізична терапія, лікувальний масаж, арт-терапія, соціалізація.
❤️ За фінансової підтримки наших спонсорів Techiia Foundation діти з інвалідністю отримали цей комплексний курс реабілітації безкоштовно.

Протягом курсу ми намагались створити цікаві осінні можливості – святкували день дівчат, робили осінню фотосесію та вправи на усвідомлення.
З огляду на часті хвороби учасників курсу місячний курс був продовжений ще на тиждень, щоб всі вихованці мали змогу виконати поставленні на цей курс завдання.

В жовтні ми отримали багато подарунків від благодійників в Центр "ЄВА" – новий кольоровий принтер-БФП для адміністратора, 3D-дзеркало та орбітрек в кабінет нейрокорекції, потужний осушувач повітря та різноманітний інвентар для басейну. Щиро дякуємо всім благодійникам, які підтримують наш Центр!

Під кінець курсу нам довелось згадати, що таке затяжні повітряні тривоги, та переорієнтувати роботу на продовження занять в безпечному укритті. Дякуємо ЗСУ за можливість жити та працювати! 💙💛

Як завжди, за підсумками цього курсу фахівцями Центру складено висновки, надані рекомендації, декілька родин відзначено сертифікатами на позачерговий благодійний курс за сумлінну спільну працю. Як завжди, пріоритетами в нашій роботі залишаються діти з онкодіагнозами, діти з надпозитивною динамікою від занять, діти з вразливих категорій (ВПО, діти захисників, родини зі складними життєвими обставинами).

Пишаємось досягненнями всіх наших чемпіонів, сподіваємось, що ці досягнення будуть збережені та збільшені, наші фахівці доклали чимало зусиль на навчання батьків самостійній роботі з дітьми вдома. А якщо потрібна допомога - ми завжди готові прийти на допомогу!

Фотозвіт з цікавими моментами 13-го курсу можна подивитися на сторінках Центру "ЄВА" в соціальних мережах: Facebook та Instagram.

Новий 14-й благодійний потік вже сформований і готовий стартувати 20 листопада. Передноворічний курс, який обов'язково буде особливим для наших вихованців 🎄

Нагадуємо про необхідність попередньої реєстрації на благодійні курси реабілітації: http://bit.ly/3LupMuP
Деталі можно дізнатися у адміністратора за телефоном: (067) 521 79 92

Рухаємось далі, залишайтесь з нами!

Друзі! Будемо щиро вдячні за підтримку Центру ЄВА:

❤️ Офіційна Монобанка БО "Фундація прямої допомоги":
https://send.monobank.ua/jar/4Y49uYPKrM

❤️ Підтримати Центр "ЄВА" на платформі dobro.ua:
https://dobro.ua/project/tsentr_ieva_potrebuie_dopomogi_chastina_2/

Контакти:
(067) 753 42 52 Світлана Єжова (керівник Центру "ЄВА")
(067) 605 17 72 Ольга Кравчук (Президент БО "Фундація прямої допомоги")

Залишайтеся з нами! Дякуємо за довіру!

Центр інклюзії та корекції "ЄВА"