Проект: "ЦЕНТР ІНКЛЮЗІЇ ТА КОРЕКЦІЇ "ЄВА""
Задача: ЗБІР КОШТІВ НА ФУНКЦІНУВАННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ЦЕНТРУ "ЄВА" У 2024 РОЦІ
Робота БО "Фундація прямої допомоги" багато років направлена на допомогу в лікуванні дітей з онкологічними та іншими захворюваннями, які призводять до інвалідності. Спілкування з батьками цих дітей показало нам, що в Україні існує велика проблема з доступністю реабілітації цих дітей. Держава сплачує цю послугу один раз на рік, при наявності та в межах фінансування. А решту року батьки змушені шукати кошти на реабілітацію дитини самостійно.

Середня вартість реабілітації однієї дитини в Києві коштує близько 45 000 грн на місяць. Для родини це непідйомна сума. Саме тому у 2021 році БО "Фундація прямої допомоги" створила Центр інклюзії та корекції "ЄВА".

Центр "ЄВА" – єдиний в Україні, де реабілітація дитини проводиться разом із батьками з метою навчити їх допомагати своїм дітям професійно, і все це для батьків абсолютно безкоштовно! За рік в центрі близько 300 дітей проходять свою індивідуальну реабілітацію, а також соціалізацію. В центрі працюють психологи, корекційний психолог, логопед-дефектолог, АРТ-терапевт, функціональний реабілітолог, тренер із плавання у басейні та масажист.

Центр "Єва" – це місце, куди приходять батьки з дітками за допомогою. І не тільки для того, щоб отримати послуги з реабілітації. Наш центр – це великий затишний будинок, де є місце кожному, хто до нього завітав. Тут із задоволенням спілкуються дітки між собою, батьки та спеціалісти. Батьки, за бажанням, можуть отримати послуги професійного психолога.

У ці важки часи нам доводилось бути і пунктом незламності, оскільки в нас є генератор, завжди тепло та є світло.

Центр створено за для допомоги дітям з інвалідністю та їх батькам.

Мета цього проєкту – забезпечити функціонування благодійного Центру для дітей з інвалідністю. Тому ми збираємо кошти, які повністю покриють його функціонування протягом 2024 року. Наразі нам потрібно $ 250 000 або 9 625 000 грн, сюди входять витрати на оренду приміщення, на оплату роботи спеціалістів, на утримання басейну та іншого приміщення Центру, а також інші витрати, необхідні для повноцінного функціонування центру і проведення реабілітації.

Прохання до кожної не байдужої людини підтримати цих дітей у боротьбі на невидимому фронті за їх право бути здоровими!

(067) 753 42 52 Світлана Єжова (координатор проектів)
Допомогти можна, перерахувавши кошти:

ДЛЯ НАС Є ВАЖЛИВИМ КОЖЕН ВАШ ВНЕСОК.
БЛАГОДІЙНІСТЬ НЕ БУВАЄ НЕЗНАЧНОЮ!

МИ ЗАВЖДИ ВІРИМО, ЩО В СВІТІ БАГАТО НЕБАЙДУЖИХ ЛЮДЕЙ!

Фінансування Центру "ЄВА" на 2023 рік.

Ціль: фінансування діяльності центру.
Потрібно зібрати: 9 625 000 грн
Зібрано: 1 297 380.25 грн.

НОВИНИ

    КООРДІНАТОР ПРОЕКТУ
    моб.тел +38 067 753 42 52
    email: yezhfundation888@gmail.com