Проект: "ЦЕНТР ІНКЛЮЗІЇ ТА КОРЕКЦІЇ "ЄВА""
Задача: ЗБІР КОШТІВ НА ФУНКЦІНУВАННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ЦЕНТРУ "ЄВА" У 2023 РОЦІ
Робота БО "Фундація прямої допомоги" багато років направлена на допомогу в лікуванні дітей з онкологічними та іншими захворюваннями, які призводять до інвалідності. Спілкування з батьками цих дітей показало нам, що в Україні існує велика проблема з доступністю реабілітації цих дітей. Держава сплачує цю послугу один раз на рік, при наявності та в межах фінансування. А решту року батьки змушені шукати кошти на реабілітацію дитини самостійно.

Середня вартість реабілітації однієї дитини в Києві коштує близько 45 000 грн на місяць. Для родини це непідйомна сума. Саме тому у 2021 році БО "Фундація прямої допомоги" створила Центр інклюзії та корекції "ЄВА".

Центр "ЄВА" – єдиний в Україні, де реабілітація дитини проводиться разом із батьками з метою навчити їх допомагати своїм дітям професійно, і все це для батьків абсолютно безкоштовно! За рік в центрі близько 300 дітей проходять свою індивідуальну реабілітацію, а також соціалізацію. В центрі працюють психологи, корекційний психолог, логопед, логопед-дефектолог, АРТ-терапевт, тренер залу ЛФК, тренер із плавання у басейні та масажист.

Центр "Єва" – це місце, куди приходять батьки з дітками за допомогою. І не тільки для того, щоб отримати послуги з реабілітації. Наш центр – це великий затишний будинок, де є місце кожному, хто до нього завітав. Тут із задоволенням спілкуються дітки між собою, батьки та спеціалісти. Батьки, за бажанням, можуть отримати послуги професійного психолога.

У ці важки часи нам доводилось бути і пунктом незламності, оскільки в нас є генератор, завжди тепло та є світло.

Центр створено за для допомоги дітям з інвалідністю та їх батькам. Ми існуємо за рахунок нашого головного корпоративного донора.

Мета цього проєкту – забезпечити функціонування благодійного Центру для дітей з інвалідністю. Тому ми збираємо кошти, які повністю покриють його функціонування протягом одного місяця. Наразі середньомісячна потреба становить 609 310 грн, сюди входять витрати на оренду приміщення, на оплату роботи спеціалістів, на утримання басейну та іншого приміщення Центру, а також інші витрати, необхідні для повноцінного функціонування центру і проведення реабілітації.

Прохання до кожної не байдужої людини підтримати цих дітей у боротьбі на невидимому фронті за їх право бути здоровими!

(067) 753 42 52 Світлана Єжова (координатор проектів)
Допомогти можна, перерахувавши кошти:

ДЛЯ НАС Є ВАЖЛИВИМ КОЖЕН ВАШ ВНЕСОК.
БЛАГОДІЙНІСТЬ НЕ БУВАЄ НЕЗНАЧНОЮ!

МИ ЗАВЖДИ ВІРИМО, ЩО В СВІТІ БАГАТО НЕБАЙДУЖИХ ЛЮДЕЙ!

Фінансування Центру "ЄВА" на 2023 рік.

Ціль: фінансування діяльності центру.
Потрібно зібрати: 7 311 620.00 грн
Зібрано: 1 218 620.00 грн грн.

НОВИНИ

    КООРДІНАТОР ПРОЕКТУ
    моб.тел +38 067 753 42 52
    email: yezhfundation888@gmail.com