Все новости

ЩО МЕНЕ ЧЕКАЄ ПОПЕРЕДУ?

ЦЕЙ ТИЖДЕНЬ РОЗПОЧАВСЯ ДЛЯ ДІАНКИ І НАС ВСІХ З ПОРЦІЇ НЕРВІВ. ЗДАВШИ ПЛАНОВІ АНАЛІЗИ, НАПРОТИ ГРАФИ «ТРОМБОЦИТИ» ПОБАЧИЛИ ЧИСЛО 15 ТИС. ЦЕ НЕ ПРОСТО ПОГАНО, ЦЕ ЖАХЛИВО ПОГАНО.

При такому рівні тромбоцитів є щосекундний ризик виникнення внутрішньої кровотечі, яке зупинити просто нереально.
Все ускладнюється тим, що Діанка в цей час була в Чернігові. Перелити тромбоцити там виявилось неможливим і, ризикуючи життям, дівчинка з мамою приїхали до Києва.
На щастя, тут вчасно надали допомогу і вже тромбоцити дівчинки складають 45 тис. Це все одно мало, адже норма - це 180 тис.
Але наші дівчатка не сумують. «У нас були і 10тис» говорить Оксана, мама Діанки. Хоча це, звичайно, слабка втіха.

Минулого тижня наша дівчинка пройшла чергову хімію. З кожним разом вони проходять все важче. Авастин, який приймає Діана, дає побічний ефект - кровотечі. Тому доводиться виходити з положення усіма можливими способами.

Зовсім скоро, в грудні, у Діанки день народження. 18 років. Лікування триватиме вже в дорослому відділенні. Як воно буде? Невідомо. Будемо вирішувати питання в міру їх надходження.
Зараз головне вийти з хімії та заступити на нову. На сьогоднішній день нам терміново потрібні 7000 грн за Топотекан, який вже дістали дівчинці і ще 9000 - на наступну хімію.
Друзі, ми потребуємо вашої підтримки!

Контактні телефони: (066) 939 18 22 Оксана (мама)
Координатор збору: (067) 605 17 72 Ольга Кравчук (можу зустрітися в будь-якому районі м. Києва).

Допомогти можна, перерахувавши кошти:
перерахувавши кошти on-line
перерахувати допомогу за реквизитами
Діана Кирлик