Все новости

ЗНАК ПИТАННЯ ДЕНИСА МОКЕРОВА

Дениско Мокеров живе на два міста вже давно. На стільки давно, що зрозуміти де рідний дім, а де - гостина, вже майже не можливо.

Наталя, мама хлопчика, завжди намагається зробити побут сина найменш залежним від лікування. Щоб де він не був - завжди відчував себе затишно і у безпеці. Хоча, все ж таки у Харкові йому подобається найбільше.

Зараз хлопець в Харкові. Це дуже добре, що хімія, яку приймає хлопчик - таблетована. Тому можна її приймати вдома. Але все ж таки до Києва їздити доводиться.

На сьогоднішній день головним питанням Дениски залишається не хімія, а приступи незрозумілого характеру. Вони дуже схожі на епілептичні, але пройдена енцефалограмма не показала очагів. Тому поки що залишається великим питанням, що потрібно зробити, щоб ці приступи зупинити.

Приступи приступами, але ніхто не відміняв основного лікування. На цей курс препаратом Ластет Дениска забезпечений завдяки дружному колективу компанії "Ернст Енд Янг", які не впреше вже допомагають нашим дітям лікуватись. Тому 2 упаковки препарату для хлопця цього разу ми змогли купити саме за їх кошти. Але вже незабаром наступний курс і ми знову розпочинаємо збір на Ластет (1 упаковка близько 5000 грн). Окрім того, потрібні інші препарати та витратні медматеріали - пластирі, заглушки, протиблювотні та кровозупинні препарати тощо. Наразі ми вже повинні аптеці 2200 грн, на носі ще одна закупка на 3000 грн.

Таким чином нам потрібно 5200 грн на оплату супутніх препаратів і 10 000 грн на 2 упаковки Ластету.

Контактні телефони:
мама Наташа: (050) 218 ​​24 07
координатор збору:
Ольга Кравчук (067) 605 17 72 (можу зустрітися в будь-якому районі м. Києва)


Допомогти Денису Мокерову можна, перерахувавши кошти:
перерахувавши кошти on-line
перерахувати допомогу за реквизитами

Із вдячністю,
команда Фундації


Денис Мокеров