Все новости

ВСТИГНУТИ ДО СУБОТИ

Два брата-акробата, Назар Сорокопуд і Денис Мокеров. Цих хлопчиків звела у онковідділенні доля.

Харків'янин Денис та киянин Назар були різними до хвороби. Денис займався танцями та марив великою сценою, Назар був виваженим та раціональним, займався колекціонуванням лего. Але в лікарні ці двоє знайшли одне одного і тепер і дня не проходить, щоб вони разом не зідзвонились, не списались чи не побачились.

Лікарняні стіни створюють особливий вид дружби. Коли наймолодші стають друзями для найстарших, коли два підлітка можуть обговорювати величезні проблеми зовсім як щось буденне. Коли ділишся важким досвідом з товаришем і радиш, як краще себе поводити до та після операції, коли дуже нудить під час хімії, або дуже страшно перед встановленням ендопротезу чи шунту. Або просто посидіти поряд і помовчати, усією душею підтримуючи тугу друга...

Назар та Денис дуже рано стали дорослими. І від цього їх дружба ще більше цінна і крепка.

І сьогодні друзі потребують допомоги разом. 

Хоча у хлопців однакові діагнози, лікують його вони по-різному. Але спільне одне: ця хвороба на стільки мутувала, що лікування по звичайному протоколу не підходить. 

Зараз Назару потрібен терміново препарат Ластет. Його вартість - 5000 грн і придбати його можна тільки за готівку. Окрім цього, для того, щоб оплатити решту ліків, які ми замовляємо для хлопця, потрібно ще 9000 грн.

З Денисом справа серйозніша. Йому потрібен препарат Енплаг, якого, звісно, немає на ринку офіційних препаратів. Вартість 1 флакону, який був у Києві, становить 20 000 грн. У мами Наташі було зібрано лише 14 000 грн. Ми замовили його, але слізно пообіцяли, що віддамо решту протягом тижня. Але на наступний тиждень знову потрібен укол і знову 20 000 грн!

Друзі, прошу вашої підтримки для цих двох козаків! Вона їм дуже потрібна!


Більше новин про Назара і про Дениса за посиланнями.
Контактні телефони:
Наталія, мама Дениса,050 218 24 07
Оксана, мама Назара, 067 989 59 84
Координатор збору Ольга Кравчук (067) 605 17 72 (можу зустрітись в будь-якому районі м. Києва)

Допомогти можна на карту екстренної допомоги 4731 2191 1834 2520 Кравчук Ольга  (керівник Фундації)

Денис Мокеров Назар Сорокопуд