Наш Денис розпочав лікування по новому протоколу, який призначила Ольга Григорівна Желудкова. В ньому вибухова суміш - препарати Темодал, Авастин, Цитозар, Іринотекан та Топотекан. Це препарати останнього покоління, які призначені лікувати найскладніші випадки онкологічних захворювань. Наприклад, такий, як у Дениса.
Дениско вже пройшов 1 місяць лікування. А це 2 блоки Авастину. Дуже дорогого препарату.
З моменту останньої новини для Дениса надійшло 5 900 грн. Дякуємо тим, хто долучився. Але цього дуже мало. Один прийом Авастину (раз на 2 тижні) коштує 27000 грн. Це не рахуючи інших препаратів, які потрібні для проходження хімії. На сьогоднішній день В нас вже є борг у розмірі 24 300 грн. А в цей четвер вже потрібно знову вводити Авастин (27000 грн) та Цитозар (400 грн).
В нас зовсім немає часу на пошук таких коштів. Але є велика потреба - Денис почуває себе добре і є велика надія на цей протокол.
Друзі, допоможіть нам зібрати 51 700 грн вже на четвер! Нам дуже потрібно це диво!
мама Наташа (050) 218 24 07
координатор збору Ольга Кравчук (067)6051772 (можу зустрітись у будь-якому районі м. Києва)
Допомогти Денису Мокерову можна, перерахувавши кошти:
перерахувавши кошти on-line
перерахувати допомогу за реквизитами
Із вдячністю,
команда Фундації