Все новости

ПРОДОВЖИТИ НЕ МОЖНА ЗУПИНИТИ

ЦЬОГО РАЗУ ПІДЛИВАЄ МАСЛА В ПОЛУМ'Я І СТАВИТЬ ЗНАКИ ПИТАНЬ ТАНЦЮРИСТ З ХАРКОВА, 12 РІЧНИЙ ДЕНИС МОКЕРОВ.


Як ви пам'ятаєте, Денис лікує рецидив медуллобластоми. Професором Желудкової призначений був протокол, який є новітньою розробкою для лікування пухлин головного мозку. У нього входять препарати Авастин, Ендоксан, Етопозид, Мирин і це тільки хімія.
Але Авастин має одну величезну побічну дію: він провокує кровотечі. Як ви пам'ятаєте, у Дімки Омеляшко, якому призначений такий же протокол, Авастин спровокував утворення гематом, що в підсумку призвело до заміни шунта.

Ось і у Дениса ситуація подібна. На попередньому введенні препарату стала помітна кров у сечі. Спочатку це списали на інші причини, тим більше, що все швидко припинилося. Але на останньому введенні все повторилося знову.
Зараз Денису скасували Авастин. Тепер потрібно чекати консультації професора, яка призначена аж на 2 жовтня. А поки хлопець продовжує приймати інші препарати, які призначені згідно з протоколом. У тому числі і Мирин.

Цей препарат дуже дорогий. Одна упаковка 6 250 грн. Вистачає її аж на 28 днів! П'ється без перерви, кожен день.
На сьогоднішній день за цей препарат, а так само за інші препарати хімії і не тільки, у нас накопичився величезний борг в розмірі 22 471 грн! З урахуванням того, що для Дениска завжди приходять дуже погано, це величезна сума.

А лікування триває. І це значить, що ми судорожно шукаємо ці гроші, щоб скоріше закрити борг і бути готовим до нових призначень.

Допоможете?
Контактні телефони:
мама Наташа (050) 218 ​​24 07
координатор збору Ольга Кравчук (067) 605 17 72 (можу зустрітися в будь-якому районі м. Києва)

Допомогти Денису Мокерову можна:
перерахувавши кошти on-line
перерахувати допомогу за реквизитами
Денис Мокеров