Все новости

ДЕНИС МОКЕРОВ В РЕАНІМАЦІЇ!

Вже майже місяць ми всі в напрузі. Майже місяць тому наш Дениска Мокеров потрапив у реанімацію онкоцентру на Верховинній. Вже майже місяць нерви більше схожі на канати, а кожне повідомлення від мами Наталі викликає нервове сердцебиття.

Все почалось з того, що Денису перестало вистачати кисню. Кисневий апарат не допоміг. Сатурація падала і хлопчика забрали в реанімацію. Він не міг дихати самостійно, довелось підключати апарат ШВЛ.

День за днем ситуація ніби покращувалась. День Дениско дихав сам 7 годин, а на інший і три години не міг обійтись без апарата. І кожен день страху, страху, страху…

За десять днів ситуація трохи вирівнялась, але не на стільки, щоб дихати повноцінно. В Дениски почав збиратись слиз в бронхах. Довелось ставити трахеостому для санації бронхів. Але стало можливим хоч на трохи спустити хлопця у відділення.


Ситуація була більш-менш стабільно. Та знову почались проблеми. Спочатку з трахеостомою. Тричі лікарям доводилось переставляти її, поки Дениско не зміг нормально дихати. А сьогодні новина - хлопець знову в реанімації.

До цього часу і зараз Денис залишається стабільно важким. На підтримання хлопця йдуть шалені кошти.

Тиждень тому у нас було неоплачених рахунків для Дениса на суму 92 000 грн. Дякую усім, хто допоміг хлопцю, всього в сумі надійшло 6000 грн. Але на сьогоднішній день сума неоплачених рахунків сягнула вже 96000 грн…. Ось така сумна реанімаційна математика

Друзі, нам дуже сильно потрібна підтримка небайдужих людей.

Денису дуже потрібні ваші молитви. І кошти.

Контактні телефони:

(050) 218 24 07 мама Наташа

(067) 605 17 72 координатор збору Ольга Кравчук,

(може зустрітись у будь-якому районі м. Києва)

Допомогти Денису Мокерову можна, перерахувавши кошти:

перерахувавши кошти on-line

перерахувати допомогу за реквизитами

Із вдячністю,

команда Фундації
Денис Мокеров