Все новости

ГАРЯЧІ СУМИ У СПЕКОТНІ ДНІ

ДАВНО НЕ ЧУТИ БУЛО НОВИН ВІД ДЕНИСКИ. АЛЕ ЦЕ НЕ ОЗНАЧАЄ, ЩО У НАШОГО ХАРКІВСЬКОГО ГЕРОЯ ЇХ НЕМАЄ. НОВИНИ Є І ВОНИ ХОРОШІ.

Наприклад, потрапивши на пару днів додому і відправивши маму на консультацію до професора Желудкової, Дня зібрався відпочити день-другий від лікарні. Але не тут-то було! Раптом піднялася температура, почався озноб. Бабуся, яка була з деньки в той час, дуже сильно перелякалася і несподівано кинулась до лікарні.

Виявилося, що це проблема з катетером. Курс антибіотиків скасував домашні канікули, з чим довелося змиритися.
Одна з найбільших проблем дітвори не з Києва - це слабка можливість відпочити від лікарняних стін під час лікування. Ледь що - і знову потрібно бігти в лікарню. І нехай навіть мами вже пройшли екстерном курс медичної сестри в бойових умовах, все одно повноцінно замінити її не в змозі.

Дениска дуже сумує за домівкою. Але доводиться бути в Києві. Таке життя.

Хлопчисько проходить курс Метрономного хімії. Це останні розробки в лікуванні медуллобластоми. Препарати Авастин, Ендоксан, Етопозид, Мирин, Трайкор - це основні хіміопрепарати, які кожен день приймає Дєня. Крім цього потрібні ліки підтримують організм, витратні матеріали тощо. І, якщо Авастин Наташі виділили в м. Харкові безкоштовно, а Ластет (Етопозид) подарувала наша постійна помічниця Ганна, то інші препарати потрібно купувати самостійно.
На сьогоднішній день у Фундації є неоплачені рахунки за ліки для Дениса на загальну суму в 15 480 грн. А на носі знову покупка Міріна на суму в 6000 грн!

Друзі, літо - пора відпусток. У цей чарівний сезон зовсім не хочеться думати про погане. Але, на жаль, зовсім немає відпустки у рака. І на боротьбу з ним потрібні постійні гроші. А, значить, і фінансові вливання.

Друзі! Допоможіть, будь ласка, нам зібрати 21 480 грн для Деньки! Йому дуже треба!

Контактні телефони:
мама Наташа (050) 218 ​​24 07
координатор збору Ольга Кравчук (067) 605 17 72 (можу зустрітися в будь-якому районі м. Києва)

Допомогти Денису Мокерову можна
перерахувавши кошти on-line
перерахувати допомогу за реквизитами
Денис Мокеров