Все новости

ВОНИ ПЕРЕМОГЛИ ОНКОЛОГІЮ! І ЇМ ПОТРІБНА ДОПОМОГА НА РЕАБІЛІТАЦІЮ!

ТРОХИ НОВИН І ПРОХАННЯ ПО ПРОЕКТУ «ПОВЕРНЕННЯ ДО ЖИТТЯ».


Ось уже, два роки наші підопічні, проходять реабілітацію, яка спрямована на відновлення здоров'я після агресивного лікування онкології і операцій.

Перший етап цього проекту-заняття з реабілітологом в басейні. Більшість дітей, які зараз займаються-це діти, діагноз яких був «пухлина головного мозку». Діти, у яких порушена корекція рухів, які не ходять і тд. Заняття проходять по вихідним і зараз, в зимовий період, багато хто змушений пропускати заняття через хворобу. Але ті, хто відвідує заняття регулярно, радують нас своїми результатами.
За цю неділю я спостерігала, як малюки вже самі плавають і навіть пірнають! Маленька Ліза, вона у нас нова, поки ще знайомиться з тренером, з іншими дітками. Решта, виконуючи команду тренера, плавають, пірнають, самостійно пересуваються у воді.
Друзі! Ця частина проекту, завдяки нашим постійним спонсорам, регулярно оплачується. Спасибі величезне їм за віру в нас і таку потужну підтримку!
Але є друга частина проекту. Цим дітям потрібні заняття з психонейрокорекції, підопічним, які старші, потрібен психолог. Так само необхідні масажі.


Всі ці послуги не дешеві, але вони необхідні в комплексі всіх послуг, для отримання максимального результату реабілітації.
Ця частина занять нами оплачується з відстроченням платежів. І пропускати заняття не можна, вони повинні бути все в комплексі максимально.
На сьогоднішній день вартість занять двох дітей в місяць становить близько 50 000 грн (в залежності від того, як заняття будуть коригуватися в самому процесі)
Друзі! Нам дуже потрібна ваша фінансова підтримка!
Будь ласка, допоможіть нам в зборі 50 000 грн на реабілітацію дітей, яким пощастило перемогти онкологію і яким потрібна наша допомога, що б далі жити новим життям!

Я прошу вашої допомоги і підтримки для нашого проекту «Повернення до життя»!

Будь-яке ваше пожертвування на цей проект допоможе дітям в прямому сенсі встати на ноги і повернутися до нормального повноцінного життя.
Якщо кожна людина встановить собі функцію «регулярний, щомісячний платіж», на будь-яку, посильну для нього суму, ми всі допоможемо жити і розвиватися проекту. А це значить, допоможемо цим дітям повноцінно жити в потоці життя.

Дякуємо за те, що ви снами!
Дякую за те що ви є!

Контактний телефон:
(067) 753 42 52 Єжова Світлана (координатор проектів)
Допомогти можна:
перерахувавши кошти on-line
перерахувати допомогу за реквизитами

Проект "Повернення до життя"