Все новости

ДРІБНИЧКИ ДЛЯ АРТТЕРАПІЇ

Дорогі наші друзі! Наш корекційний Центр "ЄВА"  вже на порозі  відкриття! Весь цей час, поки йдуть роботи по оснащенню Центру, діти, згідно свого розкладу не припиняють заняття з реабілітологами.
Паралельно з цим триває набір другого потоку дитячої групи для нового курсу реабілітації дітей з інвалідністю. Друзі!
Завдяки стабільній фінансовій підтримці Techiia holding, ми обладнуємо наш Центр всім необхідним для комфортного перебування в ньому в як дітей, так і батьків. Але зараз я хочу звернутися до вас, нашіх друзів, хто в темі і у кого є можливість! Нам дуже потрібні матеріали для роботи психологів і логопедів а так само для арттерапії! 
Їх завжди потрібно багато, завжди появлется потреби в чому то новому і необхідному)) Напевно, у кого виросли дітки, залишилися в господарстві іграшки, які допоможуть нашим підопічним розвивати моторику рук, вчити кольору, форми і тд. Це всілякі пірамідки, кубики, кольорові іграшки різних кольорів і форм. Так само нам потрібен пластилін, кінетичний пісок, папір для мольбертів, фарби, альбоми, олівці, фламастери, картки з буквами, тваринами, з порами року, квітами і тд.
Це все ті "дрібниці", які завжди в ходу і витрачаються дуже швидко) Будемо вдячні за участь і допомогу!Допомогти можна, перерахувавши кошти:
4731 2191 1834 2520
перерахувавши кошти on-line
перерахувати допомогу за реквизитами
Проект "Повернення до життя"