Все новости

ТЕРМІНОВЕ ОБСТЕЖЕННЯ ДІТЕЙ.

           Друзі, вже пішов п’ятий рік, як наші підопічні, діти з особливими потребами відвідують заняття з реабілітологом в  басейні. За цей час ми пройшли не простий  шлях розвитку нашого благодійного проекту «Повернення  до життя»
Починалось все з оренди однієї доріжки в басейні двічі на тиждень. І саме там, ми побачили перші  результати реабілітації! До нас стали звертатись батьки інших дітей, діагнози різні, потреби також.

              Завдяки фінансуванню  холдингу «Течія» , проект розширився і тепер реабілітація стала можливою для багатьох дітей з особливими потребами.   
Тепер в нас є 5 днів на тиждень по 2 години. І басейн, в якому проходять заняття тільки наших підопічні!

Реабілітолог займається з різними групами дітей. Всі вони сформовані відносно віку, діагнозу та можливостей.  Але тут перед нами постала інша задача і виникла багато різних питань: як знати, що в реабілітації задіяні всі резерви  дитячого  організму? Як додати нові вправи не зашкодивши дитині? Який підхід потрібен тій чи іншій дитині? А головне-як фіксувати результати реабілітації?
           Порадившись, з лікарями, реабілітологами, ми прийшли до висновку, що на початку занять, дитина повинна пройти обстеження  у спеціалістів. Особливо це стосується дітей з розладом РАС. Адже для них потрібна реабілітація не тільки фізична. Їм потрібен  психолог, логопед, соціолог, масажист….
           І все це, друзі, коштує грошей. Яких у батьків немає. Більшість сімей, в якій є дитина з особливими потребами, не має можливості сплачувати весь комплекс необхідних процедур. А вони потрібні! Дуже!
І тому, ми звертаємось до вас, не байдужих людей! Буд ласка, підтримайте цих дітей та їх сім’ї!
Скрін обстеження однієї дитини коштує від 7 300 до 8 000 грн.
Наразі, обстеження  пройшли 7 дітей, ще 10 в черзі.(це  діти, яким терміново потрібно  пройти обстеження!)
Друзі! Будь ласка, допоможіть нам зібрати кошти, в сумі 85 000 грн на  погашення боргу, та наступні обстеження дітей!
Спасибі, що з нами!
Спасибі, що ви є!

Контактні телефони:
(067) 753 42 52 Світлана Єжова (координатор проектів) 

Допомогти можна, перерахувавши кошти:
перерахувавши кошти on-line
перерахувати допомогу за реквизитами
Проект "Повернення до життя"