Все новости

ЦЕНТР "ЄВА" ПОТРЕБУЄ ДОПОМОГИ

В березні 2021 року відкрив двері гостинний Центр інклюзії та корекції «ЄВА»

Історія створення цього центру просочена вірою і надією. В далекому 2010 році, коли Єва Сімчук закінчила своє саме перше лікування, ми стикнулись з тим, що в Україні відсутні реабілітаційні центри, які б давали реабілітацію дітям, які закінчили лікування від онкологічних хвороб.

З тих пір ми і почали мріяти. Мріяти про центр, ще діти могли б не тільки отримати якісну допомогу, але й відчути теплоту і піклування, куди хотілося б повертатись знову і знову.

В 2017 році, коли Фундація прямої допомоги розпочала свою діяльність, ми започаткували наш проект «Повернення до життя». В його рамках ми арендували доріжку у басейні, де мали змогу займатись дітки, які закінчили лікування. Після протезування та полосних операцій цілюща вода робила дива. Покращувалась осанка, кріпли м’язи, дітвора починала відчувати себе більш впевнено і забувати жахи лікування.

Але цього було замало. І в березні 2021 року Фундація прямої допомоги, за фінансової підтримки ГО «Фундація Течія», зробила грандіозну справу - відкрили Центр інклюзії та корекції «ЄВА», де діти з інвалідністю проходять реабілітацію на благодійній основі. Його ідейною вдохновителькою та янголом-охоронцем стала та сама Євочка Сімчук, якої не стало за рік до цього. 

На сьогоднішній день Центр - це світле, затишне та дружнє місце у передмісті Києва, де проходять реабілітацію дітки з інвалдністю. Разом з дітками після онкохвороб займаються і дітки хворі на РАС, синдром Дауна, ДЦП та ін. У домі завжди пахне тістечками, кавою і любов’ю. Це дім, куди завжди приходять з радістю, як ми і мріяли.

Допомога ГО «Фундація Течія» дає нам можливість оплачувати оренду будинку для Центру та роботу професійних спеціалістів. Але для повноцінної роботи нам потрібна допомга. Щодня в нас з’являються маленькі потреби, покликані зробити заняття більш результативними, якісними та комфортними. І ці маленькі потреби за місяць перетворюються на великий сніжний фінансовий ком.

Наприклад, зараз нам конче необхідно придбати 
  • 3 обігрівача (2 в роздягальню та 1 в кабінет масажу) - 8 100 грн
  • 3 бактерицидних лампи для знезараження приміщень Центру та дотримання антиковідних заходів. - 19 800 грн
  • Ковдра електрична для проведення масажів - 1600 грн.

Окрім цього нам завжди потрібні канцтовари для занять Арт-Терапією (фарби, кольорові оліфці та фломастери, кольоровий папір та картон, пластилін, клей, ножиці, блистки тощо), побутова хімія для прибирання та знезараження кабінетів, басейну та приміщень загального користування тощо.

Нам потрібна ваша допомога! Ми вдячні як допомогу речами, так і за кошти для їх придбання.

Керівник проекту Світлана Єжова (067) 753 42 52


Допомогти нам можна наступним чином:
  1. Привезти допомогу нам у центр (Петропавлівська Борщагівка, вул. Шевченка, 98) або відправити Новою Поштою (Київ, НП 4 Кравчук Ольга 0676051772).
  2. Якщо ви у Києві - зателефонуйте нам і ми приїдемо забрати вашу допомогу особисто.
  3. Перерахувати кошти на придбання усього необхідного за наступними реквізитами:
Для клієнтів ПРИВАТБАНКУ: картка 5169 3305 2375 9626 
Для клієнтів інших банків: IBAN UA 62 320649 00000 26004052738608, МФО 320649
Картка екстренної допомоги: Приватбанк 4731 2191 1834 2520

Проект "Повернення до життя" Центр інклюзії та корекції "ЄВА"