Все новости

В ЦЕНТРІ "ЄВА" СТАРТУВАВ 15-Й БЛАГОДІЙНИЙ КУРС

Центр інклюзії та корекції "ЄВА"
🥳 2 січня 2024 року розпочався 15-й благодійний курс реабілітації в Центрі "ЄВА". На курсі 25 дітей з інвалідністю, з яких 12 новачків.

Як завжди, завдяки фінансової підтримки наших спонсорів Techiia Foundation цей, вже 15-й, курс з реабілітації повністю безкоштовний для дітей з інвалідністю. І як завжди, організацією курсів керуємо ми, Фундація прямої допомоги.

Спеціалісти Центру "ЄВА" - реабілітологи в басейні, фізичні терапевти, логопед, масажисти, нейрокорекційний психолог, арт-терапевт - раді вітати нових знайомих та старих друзів!

Перший тиждень знайомств, тестування, постановки завдань на курс. Попереду на всіх чекає майже місяць наполегливої, інтенсивної співпраці спеціалістів Центру, дітей та їхніх батьків. Ми будемо вчити батьків активно включатися в процес занять, наполегливо займатись разом і фіксувати досягнення наших маленьких чемпіонів!

На цей курс ми також приготували для учасників курсу приємні подарунки:
🎁 Група соціалізації додатково зможе займатись в басейні.
🎁 Діти з поточного курсу зможуть за бажанням приходити на заняття на вільні вікна у спеціалістів. Слідкуйте за повідомленнями в групі вайбер "Курс 15" і не забувайте попереджувати про відсутність на заняттях!

Цього тижня ми запустили нову послугу - групу соціалізації для дітей 4-10 років "СЕРЕДА в ЄВІ"
4 години групових занять з нейрокорекції, фізичної терапії та арт-терапії з нашими спеціалістами - це чудова можливість підтримати та розвити навички вашої дитини! Перша група діток вже сформована, запис в другу триває!

Запис в групи "СЕРЕДА в ЄВІ" у адміністратора за телефоном: +38 067 521 79 92.

Тож ще раз вітаємо всіх - дітей, батьків, фахівців Центру - з початком і першим повним робочим тижнем нового 15-го курсу, впевнені, що цей курс теж буде незабутнім!

Нагадаємо, діє попередній запис на благодійні курси корекції:
http://bit.ly/3LupMuP

🫶 Друзі! Будемо щиро вдячні за підтримку Центру ЄВА:

❤️ Офіційна Монобанка БО "Фундація прямої допомоги":
https://send.monobank.ua/jar/4Y49uYPKrM
❤️ Підтримати Центр "ЄВА" на платформі dobro.ua:
https://dobro.ua/project/tsentr_ieva_potrebuie_dopomogi_chastina_2/

Контакти:
(067) 753 42 52 Світлана Єжова (керівник Центру "ЄВА")
(067) 605 17 72 Ольга Кравчук (Президент БО "Фундація прямої допомоги")

Залишайтеся з нами! Дякуємо за довіру!