Все новости

ДОПОМОГТИ ЦЕНТРУ "ЄВА" НА DOBRO.UA

Центр інклюзії та корекції "ЄВА"
Друзі! Наш Центр інклюзії та корекції "ЄВА" продовжує працювати та розвиватися в непростих умовах. З вересня цього року ми оновили формат надання послуг, ввели додаткові напрямки роботи – для того, щоб якомога більше дітей мали можливість отримати якісний комплексний курс корекційних занять. Але нам потрібна допомога!

20 листопада стартував 14-й благодійний курс реабілітації для дітей з інвалідністю – останній в цьому році.

В рамках благодійного курсу реабілітації Центр «ЄВА» надає комплексну корекцію по наступних напрямках:
  • басейн,
  • фізична терапія,
  • нейропсихологічна корекція,
  • лікувальний масаж,
  • логопедична корекція,
  • арт-терапія,
  • соціалізація.

Кожен курс розрахований для 22-27 дітей з ДЦП, РАС, СД та іншими порушеннями життєдіяльності.

В 2023 році більше, ніж 120 дітей з інвалідністю від 3 до 18 років отримали в Центрі інклюзії та корекції "ЄВА" безкоштовний курс корекції. Це 5 повноцінних комплексних корекційних курси, в рамках яких не тільки реабілітаційні заняття, але й святкові активності, подарунки, тематичні заходи задля соціалізації тощо.

Але в нашому листі очікування більше 200 дітей з інвалідністю, тож роботи багато.

Нагадаємо, що Центр інклюзії та корекції "ЄВА" є частиною великого проєкту Фундації "Повернення до життя", благодійні курси з реабілітації за рахунок спонсорів мають на меті зробити реабілітацію дітей з інвалідністю регулярною та безперервною. Адже повноцінне життя дитини з інвалідністю – це постійна кропітка робота дитини, його батьків та відповідних спеціалістів. Перерва в реабілітації – це майже завжди відкат в набутих навичках, а сплачувати якісну комплексну реабілітацію родини зазвичай не мають змоги. Саме тому мета нашого Центру "ЄВА" – дати можливість проходити благодійний курс реабілітації кожні 6 місяців, або частіше – індивідуально для кожної дитини, а також навчання батьків простим вправам задля підтримання набутих навичок.

Затишна атмосфера Центру "ЄВА", дружній колектив спеціалістів, робота на результат, активне залучення батьків в процес реабілітації дає гарний результат. За підсумками кожного курсу фахівці Центру "ЄВА" складають висновки та рекомендації, які допоможуть батькам у подальшому житті, скерують їх на подальший розвиток набутих навичок. На сторінках Центру в соціальних мережах багато вдячних відгуків від батьків дітей, що пройшли благодійні курси в нашому Центр інклюзії та корекції "ЄВА".

Зараз, коли в країні всі ресурси йдуть на боротьбу з ворогом, всі інші проєкти відійшли на другий план. Та діти з інвалідністю не можуть чекати. Для повноцінного життя їм потрібна постійна реабілітація і наша допомога.

На найбільшій в Україні фандрайзинговій платформі онлайн-благодійності dobro.ua ми збираємо 1523469 грн, яких вистачить на три місяці повноцінної роботи Центру "ЄВА".

Станом на кінець листопада 2023 року, завдяки зібраним у рамках проєкту коштам, ми вже змогли оплатити цілий місяць роботи Центру для 26 діток, для яких курс був безкоштовним.

Проте нам потрібно забезпечити роботу Центру ще на 2 місяці, тож долучайтесь до цього проєкту!

Запрошуємо всіх підтримати Центр "ЄВА" на платформі dobro.ua будь-якою сумою, а також допомогти з росповсюдженням інформації:
https://dobro.ua/project/tsentr_ieva_potrebuie_dopomogi_chastina_2/

Дякуємо за допомогу!

🫶 Друзі! Будемо щиро вдячні за підтримку Центру ЄВА:

❤️ Офіційна Монобанка БО "Фундація прямої допомоги":
https://send.monobank.ua/jar/4Y49uYPKrM
❤️ Підтримати Центр "ЄВА" на платформі dobro.ua:
https://dobro.ua/project/tsentr_ieva_potrebuie_dopomogi_chastina_2/

Контакти:
(067) 753 42 52 Світлана Єжова (керівник Центру "ЄВА")
(067) 605 17 72 Ольга Кравчук (Президент БО "Фундація прямої допомоги")

Залишайтеся з нами! Дякуємо за довіру!