Все новости

В ЦЕНТРІ "ЄВА" РОЗПОЧАТО 16-Й БЛАГОДІЙНИЙ КУРС

Центр інклюзії та корекції "ЄВА"
5 лютого 2024 року розпочався черговий, вже 16-й благодійний курс реабілітації в Центрі "ЄВА". На курсі 22 дитини з інвалідністю, з яких 7 новачків. Курс триватиме до 7 березня 2024 року.

Як завжди, фінансову підтримку проекту забезпечує Techiia Foundation, завдяки чому вже 16-й курс з реабілітації повністю безкоштовний для дітей з інвалідністю

І як завжди, організацією благодійних курсів керує Фундація прямої допомоги.

Завершено перший тиждень тестування та постановки завдань, знайомства з новими дітьми, вже маємо перші досягнення! Попереду на всіх чекає ще 4 тижні наполегливої, інтенсивної співпраці спеціалістів Центру, дітей та їхніх батьків. Ми знову будемо навчати батьків активно включатися в процес занять, наполегливо займатись разом, привчати дітей повторювати вправи вдома і звісно - фіксувати досягнення наших маленьких чемпіонів!

Спеціалісти Центру "ЄВА" - реабілітологи в басейні, фізичні терапевти, логопед, масажисти, нейрокорекційний психолог, арт-терапевт - вітають учасників 16-го курсу та бажають гарного настрою на заняттях і перемог!

Як завжди, діти з поточного курсу зможуть за бажанням приходити на заняття на вільні вікна у спеціалістів - слідкуйте за повідомленнями в групі телеграм "Курс16" і не забувайте попереджувати про відсутність на заняттях!

Нагадаємо, що по середах в Центрі "ЄВА" працює група соціалізації для дітей 4-10 років "СЕРЕДА в ЄВІ" - це 4 години групових занять з нейрокорекції, фізичної терапії та арт-терапії з нашими спеціалістами. Це чудова можливість підтримати та розвити комунікативні навички вашої дитини!
Запис в групу триває, деталі за телефоном: (067) 753 42 52.

Тож ще раз вітаємо всіх - дітей, батьків, фахівців Центру - з початком і новим робочим тижнем 16-го курсу, впевнені, що цей курс теж буде незабутнім! Залишайтесь з нами і слідкуйте за перемогами наших чемпіонів!

Нагадаємо, діє попередній запис на благодійні курси корекції: http://bit.ly/3LupMuP

Дивіться наш маленькій фотозвіт першого тижня 16-го благодійного курсу на сторінках у Фейсбук та Instagram!

🫶 Друзі! Будемо щиро вдячні за підтримку Центру ЄВА:

❤️ Офіційна Монобанка БО "Фундація прямої допомоги":
https://send.monobank.ua/jar/4Y49uYPKrM
❤️ Підтримати Центр "ЄВА" на платформі dobro.ua:
https://dobro.ua/project/tsentr_ieva_potrebuie_dopomogi_chastina_2/

Контакти:
(067) 753 42 52 Світлана Єжова (керівник Центру "ЄВА")
(067) 605 17 72 Ольга Кравчук (Президент БО "Фундація прямої допомоги")

Залишайтеся з нами! Дякуємо за довіру!