Все новости

В УМОВАХ ВОЄННОГО ЧАСУ ПОЧИНАЄМО ПРАЦЮВАТИ ЗА ЗВИЧАЙНИМ ГРАФІКОМ.

Центр інклюзії та корекції "ЄВА"
             24 лютого,після початку повномасштабного вторгнення рф до України,багато закладів призупинили свою роботу. Наш центр ЄВА не став виключенням. Наш затишний будинок став порожній, а в домі залишилась тільки охорона.
             Згодом, ми почали працювати онлайн. Але багато занятть, таких, як плавання, робота з психологом або з логопедом не дадуть нам потрібних результатів, До тогож, всі робітники центру виявили не аби яке бажання  повернутися до роботи. Батьки, які залишилися з дітьми в Київі також просили про можливість почати реабілітацію дітей,
             Радились ми не довго, отже, 1 червня наш затишний будинок  з великим задоволенням  відкриє свої двері для улюбленої малечі!
 На сьогоднішній день розклад занятть майже сформований. Всі спеціалісти готові до роботи, будинок оживає....

Сьогодні ми всі разом думажмо над тим, як організувати нашу роботу враховуючи час согодення? Адже  всі ми , а особливо діти,по різному реагуємо на стрес, на його наслідки. Тому, починаючи свою роботу, ми розуміємо,що змін в роботі  не уникнути.
Але про це згодом.
Ми запускаємось в роботу, нашім подопічним потрібно відновити всі навички та рухатись далі. До кращіх результатів, до гарного настрою, до особистих перемог, та до нашої головної Перемоги!!!
Миру нам всім! Тримаймося! Все буде Украіна!