Все новости

В ЦЕНТРІ "ЄВА" ЗАВЕРШЕНО 14-Й БЛАГОДІЙНИЙ КУРС

Центр інклюзії та корекції "ЄВА"
26 грудня 2023 року завершився 14-й благодійний курс реабілітації!

За місяць 20.11.2023-26.12.2023 27 дітей з інвалідністю пройшли комплексний корекційний курс - реабілітація в басейні та залі фізичної терапії, нейропсихологічна та логопедична корекція, лікувальний масаж, арт-терапія. Багато перемог, нові навички, позитивні різдвяні емоції - все це зробило саме цей потік незабутним!

Цей передсвятковий курс був дуже насиченим святковими подіями та крутезними подарунками! Дякуємо благодійникам, що підготували та передали чудові індивідуальні подарунки діткам 14-го благодійного курсу!

Дякуємо ЗСУ за можливість жити та працювати! Цього курсу ми поновили традицію допомоги нашим захисникам та відправили до дня Миколая посилку з смаколиками та дитячими поробками, малюнками на фронт.

Дякуємо нашим спонсорам Techiia Foundation Techiia holding, за підтримки яких діти з інвалідністю отримують комплексну реабілітацію в форматі благодійних курсів в проєкті Фундації прямої допомоги "Повернення до життя"! Завдяки постійній підтримки благодійників та спонсорів діти мають можливість проходити безкоштовні корекційні курси щонайменше 2 рази на рік.

Дякуємо всьому нашому 14-му потоку - нашим діткам та їхнім батькам - за спільну наполегливу працю, за зворотній зв'язок та щирі слова підтримки, за позитивні емоції, які наповнювали Центр протягом всього курсу. Дякуємо за дружбу та довіру!

Щира подяка за ваші відгуки та фоторепортажі, які щоразу надихають нас на подальший розвиток!

Як завжди, на заняттях ми навчали батьків простим та дієвим вправам на закріплення досягнутих навичок, дуже сподіваємось на сумлінне виконання домашнього завдання! Як завжди, за підсумками цього курсу підготовлені висновки та рекомендації для наших випускників.

Як завжди, ми не кажемо вам - прощавайте, ми кажемо - до побачення! Адже двері Єви завжди відкриті для всіх наших друзів!

Фотозвіти з цікавими моментами 14-го курсу можна подивитися на сторінках Центру "ЄВА" в соціальних мережах: Facebook та Instagram.

Наступний 15-й зимовий благодійний курс вже сформований і стартуватиме 2 січня 2024 року. Нові ідеї, нові емоції, нові напрямки і великі сподівання на краще!

Нагадаємо, що в січні ми плануємо запустити нашу нову групу соціалізації для дітей 4-10 років, це буде платна послуга, але її ціна не така зависока для 4-годинного перебування в знайомій Єві під наглядом знайомих спеціалістів. 4 години групових занять з нейрокорекції, фізичної терапії та арт-терапії - це чудова можливість підтримати та розвити навички дитини! Чекатимемо ваших заявок, 1 група вже майже готова!
Запис в групу у адміністратора за телефоном: (067) 521 79 92.

Нагадуємо про необхідність попередньої реєстрації на благодійні курси реабілітації: http://bit.ly/3LupMuP
Деталі курсу можно дізнатися у адміністратора за телефоном: (067) 521 79 92.

Друзі! Будемо щиро вдячні за підтримку Центру ЄВА:

❤️ Офіційна Монобанка БО "Фундація прямої допомоги":
https://send.monobank.ua/jar/4Y49uYPKrM
❤️ Підтримати Центр "ЄВА" на платформі dobro.ua:
https://dobro.ua/project/tsentr_ieva_potrebuie_dopomogi_chastina_2/

Контакти:
(067) 753 42 52 Світлана Єжова (керівник Центру "ЄВА")
(067) 605 17 72 Ольга Кравчук (Президент БО "Фундація прямої допомоги")

Залишайтеся з нами! Дякуємо за довіру!