Все новости

ПОВЕРНЕННЯ ДО ЖИТТЯ ОНКОХВОРИХ ДІТЕЙ МОЖЛИВЕ!

Центр інклюзії та корекції "ЄВА" Дмитро Виноградов Проект "Повернення до життя"
15 лютого відзначається Міжнародний день онкохворої дитини (International Childhood Cancer Day). Основна мета цього дня — поширити інформування суспільства про проблеми дитячих онкологічних хвороб.

Дитяча онкологія є однією з найгостріших проблем сучасного світу. За даними ВООЗ, щороку в майже 300000 дітей до 19 років діагностують рак. Згідно з офіційною статистикою, в Україні онкодіагноз щороку отримує близько 1000 дітей до 18 років.

Проте дитячий рак - не вирок, при своєчасній діагностиці та відповідному лікуванні, 70% онкохворих дітей можна не просто вилікувати, але й повернути до нормального життя!

Саме тому важливим проектом БО "Фундація прямої допомоги" є проект "Повернення до життя". Частиною цього проекту за підтримки Techiia Foundation Techiia holding став Центр інклюзії та корекції "ЄВА", в якому діти з інвалідністю, в тому числі після лікування онкології, можуть пройти благодійний комплексний корекційний курс двічі на рік. І надання послуг з корекції стану дітей з онкологією є одним з пріоритетів діяльності Центру "ЄВА".

Сьогодні ми хочемо розповісти історію перемоги і повернення до життя дитини з онкодіагнозом, яка перемогла рак і поступово повертається до нормального життя 🙏

Наш герой – Дмитрик Виноградов, з яким Президент Фундації Ольга Кравчук познайомилась в дитячому відділенні Київського міського онкоцентру, коли хлопчику було всього 7 місяців. Тоді малюк пройшов операцію на мозку з видалення пухлини і важке лікування онкопатології. Фундація прямої допомоги допомагала в лікуванні хлопчика, а потім - в проходженні щорічних обстежень. А коли лікуючий онколог дозволив - Дмитрик долучився до проекту «Повернення до життя». Спочатку це були заняття в орендованому басейні, а з відкриттям Центру «ЄВА» Дмитро розпочав повноцінну індивідуальну реабілітаційну програму. Весь цей час поруч його мама - чудова й неймовірно сильна Ольга Виноградова, яка підтримує та направляє сина.

Ми навіть відшукали в своїх архівах перше заняття нашого чемпіона в басейні! Подивіться, після першого заняття він сам вже тягнеться за іграшкою: https://youtu.be/Hg94aRXvAGQ

На той момент це було щось неймовірне!

На початку реабілітації у Діми була паралізована ліва частина тіла, він не ходив і не говорив. А вже за півтора роки занять в Центрі Дмитрик навчився стояти, ходити, повзати, самостійно їсти. Але головний результат — його спина, подивіться на ці рентгенівські знімки! До занять через викривлення хребта у Діми були судоми, він міг лежати і сидіти лише на правій стороні. Завдяки заняттям у басейні та залі фізичної терапії, завдяки тренерам та реабілітологам Центру "ЄВА" спина хлопчика майже витяглася, і Діма почав САМ ходити! Він тримається за маму, але ходить! 🥰

Наступною перемогою став запуск лівої руки, Діма навчився тримати предмет лівою рукою. Зараз реабілітологи Центру "ЄВА" працюють над активацією лівої ноги. В комплексі занять – гідрокінезіотерапія, плавання на спині, вправи на розвиток вестибулярного апарату, моторних функцій і дрібної моторики, розвиток пізнавальної активності. Також курсами проводиться нейрокорекційна підготовка для подальшого старту логопедичної корекції на запуск мовлення.

Чергове МРТ 8-річного Діми Виноградова свідчить про прогрес, хлопець має чудовий шанс повернутися до повноцінного життя за умов постійної та безперервної реабілітації. Завдяки нашим спонсорам Дмитрик має можливість отримувати необхідні заняття в Центрі "ЄВА" повністю безкоштовно вже на протязі майже 3-х років.

Друзі! Подивіться фотоісторію Дмитрика Виноградова – від моменту знайомства з ним до сьогодні - можна на сторінках Фундації в соцмережах. Бажаємо нашому чемпіону нових перемог і повернення до звичайного життя звичайної дитини – віримо, що так і буде! 🙏

Віримо в кожну дитину і навчаємо батьків самостійно працювати поруч з дитиною, вірити і підтримувати її.

Повернення до життя – можливе, не втрачайте надію! ❤️
❗ Запис на благодійні курси в Центр інклюзії та корекції "ЄВА" діє постійно, реєстрація за посиланням:
http://bit.ly/3LupMuP

Довідка за телефоном: (067) 521 79 92

🫶 Друзі! Будемо щиро вдячні за підтримку Центру ЄВА:

❤️ Офіційна Монобанка БО "Фундація прямої допомоги":
https://send.monobank.ua/jar/4Y49uYPKrM

❤️ Підтримати Центр "ЄВА" на платформі dobro.ua:
https://dobro.ua/project/tsentr_ieva_potrebuie_dopomogi_chastina_2/

Контакти:
(067) 753 42 52 Світлана Єжова (керівник Центру "ЄВА")
(067) 605 17 72 Ольга Кравчук (Президент БО "Фундація прямої допомоги")

Залишайтеся з нами! Дякуємо за довіру!