Все новости

НАДІЯ НА КРАЩЕ

На жаль, в новий рік ми входимо з новим підопічним. Знайомтеся, друзі, це Жора Бубнов.

Хоч інформація на сайті про нього з'являється вперше, в відділення хлопець не новачок. Уже півтора довгих роки Жорик проходить лікування від пухлини мозку - хоіоідкарціноми головного мозку (більш детально історію можна прочитати за посиланням).

За цей час наш маленький герой пройшов 12 хімій. На жаль, залишок пухлини, яку не змогли видалити, що не пішов. Тому професор Желудкова призначила протокол з препаратами авастин, целекоксиб, фенофібрат, ендоксан і етопозид.

В кінці минулого року батьки малюка звернулися до нас за допомогою в придбанні цих дорогих препаратів. Ми вже були готові замовити їх на черговий понеділок почала лікування, як прогримів грім серед ясного неба - у Жори стався крововилив у метастаз.

Довгих 2 тижні нейрохірурги не наважувалися провести операцію. Занадто важким був стан малюка. І тільки 17 грудня нарешті Георгія прооперували.

На жаль, до сих пір малюк так і не відійшов від операції. Попереду чекає довгий реабілітаційний період.

А завтра його переводять в київський онкоцентр. Буде заступати на хімію.

Сьогодні ми замовили препарати, які потрібні. Поки орієнтовно знадобиться 5000 грн, щоб їх оплатити (точніше буде ясно завтра, коли ми отримаємо на руки рахунок). Крім цього, ми вже повинні аптеці 10 000 грн з ліки на операцію і післяопераційне відновлення Жори. А попереду ще дуже тривале лікування!

Друзі, Жорік дуже потрібна ваша допомога!

Детальна інформація про Жору Бубніва
Контактні телефони:
мама Юля: +38 (050) 105 85 61
координатор збору: Ольга Кравчук +38 (067) 605 17 72

Допомогти можна, перерахувавши кошти:
перерахувавши кошти on-line
перерахувати допомогу за реквизитами
Георгій Бубнів