Все новости

ВСЕ НЕ ТАК, ЯК ПЛАНУВАЛОСЯ.

НЕЗАДОВГО ДО НОВОГО РОКУ НІКА БАРБАШИНА ЗАВЕРШИЛА ОСНОВНЕ ЛІКУВАННЯ. ЗАКІНЧИЛИСЯ ХІМОТЕРАПІЇ, ЗАЛИШИЛОСЯ ТІЛЬКИ ВИРІШИТИ ПРОБЛЕМИ З ВПРАВЛЕННЯМ ЖОВЧНИХ ПРОТОКІВ НА МІСЦЕ.

Але все сталося так, як гадалося.

Батьки звернулися до інститут Шалімова, в якому до цього оперували печінку дівчинки. Але після обстеження лікарі сказали, що операцію можна буде робити не раніше весни.

Це дуже засмутило всіх, особливо Нікусю. Вона вже з нетерпінням чекала цю операцію. Адже, поки не вирішена проблема з жовчних шляхах, жити на повну дитина не може.
Никуся хоче побігти, а мама застерігає: «Ніка, обережно!». Дитині хоче гойдатися на гойдалці, але звучить батьківське «Ніка, не впади!» Додайте до цього постійні перев'язки по 2 рази в день, носіння сечоприймальника, в якому збирається жовч ... Все це дитині набридло і вона сама хоче вже скоріше покінчити з такими проблемами.

Але нічого не поробиш - доведеться чекати весни.

Ну а поки прийшла черга першого післялікувального обстеження КТ з контрастом. Дуже важливий захід, який має підтвердити, що дівчинка в ремісії. Раніше такі витрати батьки Нікі завжди платили з власних зароблених коштів. Але, на жаль, зараз такої можливості немає. І батьки просять допомогти з проходженням обстеження.

Комп'ютерна томограма призначена на 23 січня. Її вартість - 4048 грн. Також у нас ще залишається частково не сплачено рахунок за ліки для дівчинки на загальну суму 1971 грн. Виходить, що для Нікуша потрібно 6019 грн. Ми просимо підтримати нашу красуню-випускницю в такому дуже відповідальній справі!

Із вдячністю,
команда Фундації 12.01.2018

Допомогти можна, перерахувавши кошти:
перерахувавши кошти on-line
перерахувати допомогу за реквизитами
Ніка Барбашина