Click to order
ХОЧУ ДОПОМОГТИ!
Total: 
ПІБ
Ваш номер телефону (за бажанням)
Призначення платежу
Призначення платежу
Все новости

ВСЕ НЕ ТАК, ЯК ПЛАНУВАЛОСЯ.

НЕЗАДОВГО ДО НОВОГО РОКУ НІКА БАРБАШИНА ЗАВЕРШИЛА ОСНОВНЕ ЛІКУВАННЯ. ЗАКІНЧИЛИСЯ ХІМОТЕРАПІЇ, ЗАЛИШИЛОСЯ ТІЛЬКИ ВИРІШИТИ ПРОБЛЕМИ З ВПРАВЛЕННЯМ ЖОВЧНИХ ПРОТОКІВ НА МІСЦЕ.

Але все сталося так, як гадалося.

Батьки звернулися до інститут Шалімова, в якому до цього оперували печінку дівчинки. Але після обстеження лікарі сказали, що операцію можна буде робити не раніше весни.

Це дуже засмутило всіх, особливо Нікусю. Вона вже з нетерпінням чекала цю операцію. Адже, поки не вирішена проблема з жовчних шляхах, жити на повну дитина не може.
Никуся хоче побігти, а мама застерігає: «Ніка, обережно!». Дитині хоче гойдатися на гойдалці, але звучить батьківське «Ніка, не впади!» Додайте до цього постійні перев'язки по 2 рази в день, носіння сечоприймальника, в якому збирається жовч ... Все це дитині набридло і вона сама хоче вже скоріше покінчити з такими проблемами.

Але нічого не поробиш - доведеться чекати весни.

Ну а поки прийшла черга першого післялікувального обстеження КТ з контрастом. Дуже важливий захід, який має підтвердити, що дівчинка в ремісії. Раніше такі витрати батьки Нікі завжди платили з власних зароблених коштів. Але, на жаль, зараз такої можливості немає. І батьки просять допомогти з проходженням обстеження.

Комп'ютерна томограма призначена на 23 січня. Її вартість - 4048 грн. Також у нас ще залишається частково не сплачено рахунок за ліки для дівчинки на загальну суму 1971 грн. Виходить, що для Нікуша потрібно 6019 грн. Ми просимо підтримати нашу красуню-випускницю в такому дуже відповідальній справі!

Із вдячністю,
команда Фундації 12.01.2018

Допомогти можна, перерахувавши кошти:
перерахувавши кошти on-line
перерахувати допомогу за реквизитами
Ніка Барбашина