Переможці чи переможені?

Ці два хлопці кардинально не схожі між собою. В них різний вік, різне життя до хвороби, різні вподобання і різні захоплення. Та в той самий час вони такі однакові.

Що об’єднує цих двох?

Одна біда. Свого часу і Микиту, і Влада підступно вразила медуллобластома. Обидвох оперували у Інституті нейрохірургії. І у обох операція поділила життя на «до» та «після».

Микиті повезло менше. Його пухлина заділа ту частину мозку, яка відповідає за координацію рухів. Після видалення пухлини він не зміг прийти до тями. Довгі дні мама спочатку боролась за життя сина, потім за його повернення до свідомості. А потім боротьба з раком переросла у боротьбу за можливість рухатись.

Владу повезло більше (якщо у такому випадку взагалі можна говорити про якесь везіння). Пухлина теж заділа важливу частину мозку і при її видаленні лікарі попередили, що буде парез частини обличчя. Але, окрім проблем з парезом, є ще й проблеми з рухами. Не такі, як у Микити, але все одно без сторонньої допомоги не обійтись.

І Микита, і Влад займались реабілітацією у басейні в рамках програми «Повернення до життя«. Завдяки роботі реабілітолога, фізичний стан хлопців змінився. Вони окріпли, стали краще відчувати своє тіло, з’явилась правильна постава ніг при ходінні, рухи стали більш впевненими.

Та настала мить, коли однієї роботи реабілітолога стало не достатньо. Для того, щоб відновити здатність рухатись, потрібно відновлювати зв’язок «мозок-кінцівки». Це можливо лише проводячи психологічну корекцію.

Дітей після онкозахворювань брати на реабілітацію ніхто не хоче. Всі бояться. Кожна мама, дитина якої пройшла через стіни онкологічного відділення, може розказати про це свою сумну історію.

Єдиний центр, який погодився взяти на себе відповідальність займатись з нашими дітьми, це Центр реальної інклюзії «Ерудит».

Але зайняття дуже дорогі. Місяць программи реабілітації кожного з хлопців в середньому коштує 15 000 грн. А курс лікування займає 9 місяців.

Тобто, тільки на один курс лікування на цих двох легінів потрібно 270 000 грн!

Ось і постає питання: а хто вони, Микита і Влад? Переможці чи переможені? В кожного через ту кляту медуллобластому купа побічних захворювань і проблем.

А грошей в сім’ях хлопців на такі витрати немає. У Микити лише одна мама, а у Влада тато сам забезпечує родину з 4 осіб.

Цим двом дуже потрібна допомога людей. Адже їх мрія — повернутись до нормального життя — реальна. Та, нажаль, дуже дорога…

Допомогти хлопцямі можна, перерахувавши кошти:

На рахунок в Укрсиббанку: р/р 26005552383600 код ЄДРПОУ 39499620, Отримувач: БО «Фундація прямої допомоги», Банк отримувача: ПАТ УкрСиббанк м. Київ, МФО 351005

На рахунок в Приватбанку: р/р 26008052630616
в АТ «Приватбанк», МФО 320649, Отримувач: БО «Фундація прямої допомоги», код ЄДРПОУ 39499620

Для допомоги через Приват24: скористайтесь інструкцією для швидкого поповнення (комісія 1 грн для будь-якої суми допомоги)

Через термінали швидкої оплати Easy Pay

Для переказу з-за кордону використовуйте реквізити за цим посиланням

Онлайн, натиснувши на кнопку

 Усі звіти про отримання та використання коштів можна знайти за цим посиланням

Контактні телефони:
координатор Ольга Кравчук (067) 605 17 72, (099) 408 51 88 (только звонки)

 З вдячністю,
команда Фундації
15.06.2018


Просмотров: 45