П’ятничні підсумки: великодня надія

Сьогоднішні п’ятничні підсумки співпали зі Страсною п’ятницею. День, коли розп’яли Христа особливий в період посту.

В цей день наші підопічні, як лікуються від важких хвороб, потребують вашої участі та підтримки.

Про частину дітей ми вже писали окремо. Але є і інші. Отже, давайте згадаємо про них:

Артем Бахтін. Дякуємо усім, хто допоміг минулого разу! Завдяки вам ми закрили борг за обстеження хлопця. Залишилось знайти 5000 грн на обстеження, яке пройде в кінці цього місяця.

Ніка Барбашина. Також завдяки вам, ми змогли оплатити КТ, щ пройшла дівчина ще в січні місяця. Тепер залишилось зібрати кошти на операцію та передопераційне обстеження. А це 10 000 грн.

Влад Романюк. В хлопця виникли серйозні проблеми з очима. Через безліч хіміотерапій та опромінення, у хлопця почалась відслойка сітківки ока. Існує загроза операції. Але поки що лікарі намагаються вирішити питання шляхом крапель Ріболізін та  Рестасіс. На них, а також на обстеження МРТ хребта необхідно 12 000 грн.

Діма Омеляшко. Наїдє щоки і реабілітується. Але сума до збору лишається 4 892 грн.


Валік Ципоркін. Загально для хлопця надійшло 880 грн з необхідних 11 000 грн. А це означає, що хлопець з неблагополучної родини все ще не може пройти обстеження.

Яніс Наливайко. Дякуємо усім, хто долучився до допомоги! Разом ми зібрали 1300 грн і це зменшило борг хлопця. Так цього дуже замало! Потрібно ще 32 700 грн, щоб оплатити обстеження і покрити борги за медикаменти та витратні матеріали.


Роксана Ширінова. На жаль, для дівчинки так нічого і не надійшло. Тому до збору на оплату обстеження так і залишається 8 900 грн!


І наш найбільший біль — Андрій Максаков. Два місяці тому він пішов від нас, залишивши чорну діру у душі. Нещодавно я бачилась з мамою хлопця. Вона намагається триматись, але це виходить дуже погано. Наталя хоче допомагати дітям, але поки що не може робити цього через свій стан.

До душевного болю долучився ще й біль фінансовий. На жаль, після смерті хлопця в нас залишились невиплаченими 83 841 грн. На сьогоднішній день нам вдалось частково оплатити його. Але залишились невиплаченими 61 159 грн. Через це в нас є загроза, що наші діти не зможуть вчасно отримати ті ліки, які потрібні їм будуть терміново.

Ось такі наші важкі проблеми. Вже зараз нам потрібно майже 145 000 грн. І це тільки для декількох дітей і те, що вже потрібно або стане потрібним найближчими днями.

Ми потребуємо великоднього дива! Ми потребуємо вас!

(067)605 17 72 Ольга Кравчук (можу зустрітись в будь-якому районі міста Києва)

Допомогти можна, перерахувавши кошти:

На рахунок в Укрсиббанку: р/р 26005552383600 код ЄДРПОУ 39499620, Отримувач: БО «Фундація прямої допомоги», Банк отримувача: ПАТ УкрСиббанк м. Київ, МФО 351005

На рахунок в Приватбанку: р/р 26008052630616
в АТ «Приватбанк», МФО 320649, Отримувач: БО «Фундація прямої допомоги», код ЄДРПОУ 39499620

В терміналах Приватбанку або через Приват24: використовуйте, будь ласка, інструкцію за посиланням (комісія 1 грн, незалежно від суми допомоги)

Через термінали швидкої оплати Easy Pay

Для переказу з-за кордону використовуйте реквізити за цим посиланням

Онлайн, натиснувши на кнопку

 Усі звіти про отримання та використання коштів можна знайти за цим посиланням

 З вдячністю, команда


Теги:

Просмотров: 34